O nás

Naša pekáreň bola založená v roku 1991. História sa začala písať v obci Belina, kde sa chlieb piekol v rodinnom dome prerobenom na pekáreň. Následne sa výrobná činnosť presunula do Fiľakova, kde bola pekáreň najprv situovaná pod hradom, a neskôr v novej budove na Daxnerovej ulici. Momentálne má pekáreň tri vlastné predajne a spolupracuje s vyše sedemdesiatimi partnermi.

Počas svojho dlhoročného pôsobenia si pekáreň získala svojich zákazníkov zo širokého okolia vďaka výrobkom, ktoré sa vyznačujú jedinečnou chuťou a vysokou kvalitou. Medzi našich partnerov patria napríklad: sieť obchodov Molim, obchody Vass, potraviny Kemex, Plus, Bidor, Kolpaská, Šípoš, školské jedálne, bufety a ďalší.

Naším cieľom je neustále rozširovať spektrum výrobkov a prispôsobovať sa aktuálnym trendom. Zásadou je, aby tieto produkty spĺňali nielen kritériá Európskej únie, ale hlavne vyhoveli našim zákazníkom. Do budúcna by sme radi rozšírili portfólio baleného pečiva a investovali do modernizácie pekárenských strojov, so zámerom zachovať čaro tradičnej výroby pekárenských výrobkov.

Tím STARVYS

Search

We offer something different to local and foreign patrons and ensure you enjoy a memorable food experience every time.